неділя, 2 травня 2010 р.

"Ні, не вмерла Україна"

Еще в школе у меня зародилась мысль о новом гимне Украины. Что-то уж сильно не нравились мне его слова. Недавнее посещение театра одного актера "Крик" (актер которого славится своими патриотическими проповедями), подтолкнуло к активным действиям:

"Ні, не вмерла Україна!" 

Ні, не вмерла України, ні слава, ні воля,
Вже нам, браття українці, усміхнулась доля.
Згили наші вороженьки, як роса на сонці,
Вже пануєм і ми, браття, у своїй сторонці.

Душу й тіло ми положим за нашу свободу,
І покажем, що ми, браття, козацького роду.

Станем, браття, в бій кривавий від Сяну до Дону,
В ріднім краю панувати не дамо нікому;
Чорне море ще всміхнеться, дід Дніпро зрадіє,
Ще у нашій Україні доленька наспіє.

Душу й тіло ми положим за нашу свободу,
І покажем, що ми, браття, козацького роду.

А завзяття, праця щира свого ще докаже,
Ще ся волі в Україні піснь гучна розляже,
За Карпати відоб'ється, згомонить степами,
України слава стане поміж народами.

Душу й тіло ми положим за нашу свободу,
І покажем, що ми, браття, козацького роду.

2 коментарі: