Несподіваного продовження набула історія із баком для сміття, про яку я писала раніше в "Країна німих".
Жіночка, активістка, з сусіднього під'їзду здивувала мене ще один раз. Ця невгамовна поборниця чистоти якимось чином домоглась того, щоб бак пересунули під інший будинок (десь 50 м від нашого). І щоб Ви думали? Ніхто не проти. Всі мовчки скорилися долі і виносять сміття у "належне місце".
Немає сенсу сподіватися на всеукраїнське просвітлення/революцію/активізацію громадськості. Марнування часу! Найбільш ефективним, в нашому випадку, буде просто змінити правила гри. От уявіть, прокидаються громадяни 1 січня, а їх вже чекає нова реальність, в якій під вікнами стоять баки для роздільного збору сміття. А якщо вони будуть лінуватися і не схочуть сортувати, їх чекає новий Адміністративний кодекс, напередодні прийнятий парламентом разом з новими Кримінальним, Податковим та ін. А контролювати правопорядок будуть нові поліціянти в новій формі і чомусь на велосипедах...
Ніхто слова не скаже.
А й справді, що тут скажеш =)
Отакий він, принцип бака для сміття.
Немає коментарів:
Дописати коментар